Ugrás a tartalomra
Akrobatikus páros és formációs Rock and Roll táncoktatás és tánc, amatőrtől a versenyző szintig Budapest több kerületében és a környező településeken.

Musztáng SE = 3x formációs akrobatikus rock and roll Világbajnok

fooldali

EB győzelem Halmstadban!

Május 28-án Svédországban rendeztek Európa-bajnokságot junior és A kategóriás párosok részére. Egyesületünket Czanik László (RÓK SE) és Dobay Dóra képviselte.

A páros már az elődöntőben az első helyre ugrott, és ezt sikerült a döntőben is megtartania, így Lackó és Dóri a világkupa győzelem után az Európa-bajnoki címet is megszerezte!!

Gratulálunk!!

Kettős világkupa győzelem Belgiumban!

Május 21-én Belgiumban rendeztek világkupát junior és B kategóriás párosok, valamint felnőtt lányformációk részére. Egyesületünket párosban Czanik László (RÓK SE) és Dobay Dóra, lányformációban pedig a Sol Invictus képviselte.

A páros a középdöntőben magához ragadta a vezetést, és ezt a döntőben sem engedte kicsúszni a markából, így Lackó és Dóri kiegyensúlyozott, szép, magabiztos versenyzéssel első közös világkupa győzelmét zsebelhette be.

A Sol Invictus az elődöntő után rögtön az első helyre ugrott, melyet a középdöntőben majd pedig a fináléban is megtartott, így legjobb magyar csapatként, a győztesnek járó kupával térhetett haza a versenyről.

A párosnak 1 hét, a formációnak 1,5 hónap múlva következik az egyik legrangosabb verseny (a svéd VB és az olasz EB), ahol hasonlóan szép sikereket kívánunk nekik.

Gratulálunk minden magyar párosnak és formációnak a szép teljesítményhez!Hajrá magyarok!

 

Országos verseny Budaörsön

Az utolsó hazai megmérettetésre május 14-én Budaörsön került sor, ahol utánpótlás párosok, valamint junior és felnőtt formációk versenyeztek.

Children kategóriában Radics Bálint és Pintér Laura ismét bronzérmet szereztek Elvises-táncos korográfiájukkal.

Területi verseny-2016.05.07.

A gyöngyösi országos utáni napon újból területi versenyen voltunk.:)

Eredmények:

Children páros kategóriában Radics Bálint-Pintér Laura 1. hely, Ruzics Nimród-Gunawan Dhita Jázmin 5. hely

Serdülő páros: Záhonyi Patrik-Révész Vivien (R&M) 3. hely,Papp Dávid-Gondos Lili 5. hely, Deák Hunor-Léber Hanna 6. hely, Ekler Kristóf-Bihari Luca 10. hely,Kaiser Dániel-Pasaréti Piros 11.hely, Legén Ádám-Simon Dorka 15. hely

Junior páros: Balla Balázs-Andri Szabina 2. hely

Children kisformáció: Tiny Teens 2. hely

Serdülő kisformáció: Crazy Style 11. hely

Felnőtt kisformáció: Shivers 8. hely

Felnőtt nemzeti kisformáció: Circle claps 2. hely

Children nagyformáció: Csiperkék 1. hely, Spark Project 5.hely

Serdülő nagyformáció: Blissful Chicks 6. hely

Tartalom átvétel